Achizitii directe
Publicat: 01 September 2026
CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI
NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026
02 Sep 2026
12:09
185.000 lei
79131000-1
Documentația de atribuire pentru licitația NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026, publicată de CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI în Bucuresti, este disponibilă gratuit utilizatorilor înregistrați pe licitatii.app.
Încearcă gratuit 14 zileInformațiile suplimentare pentru licitația NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026 la codul CPV 79131000-1 — Servicii de documentare (Rev.2) sunt disponibile gratuit utilizatorilor înregistrați.
Încearcă gratuit 14 zileÎnregistrează-te pentru a afla care sunt posibilii concurenți pentru licitația NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026 (79131000-1 — Servicii de documentare (Rev.2)) din Bucuresti.
Încearcă gratuit 14 zileFurnizorii actuali pentru licitația NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026 (CPV 79131000-1 — Servicii de documentare (Rev.2)) în județul Bucuresti sunt disponibili utilizatorilor înregistrați.
Încearcă gratuit 14 zileÎnregistrează-te pentru a afla cu ce valoare au fost atribuite ultimele licitații similare cu NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026 (CPV 79131000-1 — Servicii de documentare (Rev.2)) și procentul din valoarea estimată.
Încearcă gratuit 14 zileAchizitii directe publicată de CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI în județul Bucuresti. Cod CPV: 79131000-1 — Servicii de documentare (Rev.2). Valoare estimată: 185.000 lei. Data limită depunere oferte: 02 September 2026, ora 12:09.
Monitorizează 250.000+ licitații anual
Adio, alerte pe email!
Cu licitatii.app primești notificări cu licitațiile noi direct pe telefon, plus acces la documentația completă și analiza concurenților.
Fără obligații de contract • Acces complet la toate funcționalitățile • Anulare oricând
Companie
©2026 licitatii.app


