Achizitii directe
Publicat: 02 September 2026
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI
Achizitie directa materiale ITS
07 Sep 2026
10:00
32.297 lei
44423000-1
Documentația de atribuire pentru licitația Achizitie directa materiale ITS, publicată de MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI în Bucuresti, este disponibilă gratuit utilizatorilor înregistrați pe licitatii.app.
Încearcă gratuit 14 zileInformațiile suplimentare pentru licitația Achizitie directa materiale ITS la codul CPV 44423000-1 — Diverse articole (Rev.2) sunt disponibile gratuit utilizatorilor înregistrați.
Încearcă gratuit 14 zileÎnregistrează-te pentru a afla care sunt posibilii concurenți pentru licitația Achizitie directa materiale ITS (44423000-1 — Diverse articole (Rev.2)) din Bucuresti.
Încearcă gratuit 14 zileFurnizorii actuali pentru licitația Achizitie directa materiale ITS (CPV 44423000-1 — Diverse articole (Rev.2)) în județul Bucuresti sunt disponibili utilizatorilor înregistrați.
Încearcă gratuit 14 zileÎnregistrează-te pentru a afla cu ce valoare au fost atribuite ultimele licitații similare cu Achizitie directa materiale ITS (CPV 44423000-1 — Diverse articole (Rev.2)) și procentul din valoarea estimată.
Încearcă gratuit 14 zileAchizitii directe publicată de MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI în județul Bucuresti. Cod CPV: 44423000-1 — Diverse articole (Rev.2). Valoare estimată: 32.297 lei. Data limită depunere oferte: 07 September 2026, ora 10:00.
Monitorizează 250.000+ licitații anual
Adio, alerte pe email!
Cu licitatii.app primești notificări cu licitațiile noi direct pe telefon, plus acces la documentația completă și analiza concurenților.
Fără obligații de contract • Acces complet la toate funcționalitățile • Anulare oricând
Companie
©2026 licitatii.app


