Licitații publice CPV Diverse articole - 44423000-1
Codul CPV 44423000-1 — Diverse articole - 44423000-1 este utilizat pentru clasificarea achizițiilor publice în România și Uniunea Europeană. Licitațiile de mai jos sunt publicate de autorități contractante pe platforma SEAP/SICAP și sunt actualizate în timp real pe licitatii.app.
5
licitații active
84.912 lei
valoare totală estimată
16.982 lei
valoare medie per licitație
Cea mai activă autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI (2 licitații)
Primește alerte gratuit 14 zileDiverse articole- Chinga ancorare cu clichet
1708600 COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA ARAD
Arad
03 Sep 2026
475 lei
Achizitie bunuri materiale din fonduri NSIP
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 01836
Ilfov
04 Sep 2026
31.900 lei
Diverse articole
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE
Dambovita
07 Sep 2026
3.298 lei
Achizitie directa materiale ITS
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI
Bucuresti
07 Sep 2026
32.297 lei
achizitie directa diverse obiecte de inventar
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01895 BUCURESTI
Bucuresti
07 Sep 2026
16.942 lei
Monitorizează 250.000+ licitații anual
Adio, alerte pe email!
Cu licitatii.app primești notificări cu licitațiile noi direct pe telefon, plus acces la documentația completă și analiza concurenților.
Fără obligații de contract • Acces complet la toate funcționalitățile • Anulare oricând
Companie
©2026 licitatii.app


